"CIT Estoński" - szkolenie on-line

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w organizowanym przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei szkoleniu on-line  „CIT Estoński”.  Szkolenie zostanie przeprowadzone przez Spółkę Doradztwa Podatkowego KDP GOTOWICZ Sp. z o.o..

Ryczałt od dochodów ze spółek kapitałowych to nowy system opodatkowania dla mikro, małych i średnich spółek kapitałowych (z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjnych, których przychody nie przekraczają 100 mln zł). Zachętą ustawodawcy do stosowania nowych przepisów ma być odroczenie zapłaty podatku przez firmy oraz poprawa płynności finansowej firm.  Na szkoleniu zostaną omówione zasady stosowania nowych przepisów oraz plusy i minusy nowych regulacji.

Termin: 9 lutego 2021 r.

Godzina: 11.00 – 12.45

Forma: Szkolenie on-line

Czas trwania szkolenia: 1,5 h

Tematyka szkolenia:

• Regulacje prawne
    • Zakres podmiotowy stosowania przepisów
    • Limit przychodów oraz limit zatrudnienia
    • Odroczenie momentu powstania obowiązku podatkowego
    • Obowiązki ewidencyjne
    • Utrata prawa do estońskiego CIT
    • Pozostałe zagadnienia

Zainteresowane firmy prosimy o przesłanie karty zgłoszenia do dnia 04.02.2021 roku.

Osoba odpowiedzialna za kontakt:

Anna Modrzejewska: e-mail: a.modrzejewska@izbakolei.pl, tel.: 501 797 551