FIRMA SOSNOWSKI

Firma Sosnowski, jedna z najstarszych na rynku firm zajmujących się profesjonalnym wyposażeniem warsztatów, stacji kontroli pojazdów oraz myjni samochodowych, przekazała pracownikom Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei upominki, mające umilić czas i zadbać o higienę rąk. Każdy pracownik otrzymał żele dezynfekujące dłonie oraz karty do gry.

– Serdecznie dziękujemy za pamięć! Mamy nadzieję, że wkrótce osobiście podziękujemy naszym partnerom za przesłane prezenty – mówią pracownicy Polskiej Izby Kolei, zapraszając jednocześnie do spotkania w trakcie wrześniowej konferencji „Modernizacja taboru szynowego – zakup i utrzymanie”. Wydarzenie odbędzie się w nowym terminie – w dniach 30 września – 2 października 2020 r. w Centrum Konferencyjnym Mrągowo Resort & SPA.