MenuMenu
pl | en
  HARTING INDUSTRIAL ETHERNET WEEK!

  HARTING INDUSTRIAL ETHERNET WEEK!

  Koniecznie zapisz tą datę w swoim kalendarzu!

  W dniach 8 – 10 lutego 2022, po raz pierwszy z dumą będziemy prezentować HARTING INDUSTRIAL ETHERNET WEEK! ????

   

  Tydzień Ethernetu Przemysłowego HARTING będzie edukować, inspirować i przedstawiać nowe rozwiązania, które napędzają transformację przemysłową.
  Udział jest całkowicie bezpłatny! Każdego dnia poruszane będą inne zagadnienia podczas sesji live w godzinach od 9:30 do 12:00.
  Bardzo ciekawym punktem będą również wystąpienia naszych partenrów m.in. takich jak: KUKA, Würth, Sick, B&R i wielu innych.

  Link do rejestracji oraz pełną agendę można znaleźć tutaj: https://lnkd.in/eZA89Ehs

  3 DNI - 3 ZAGADNIENIA

  • 8 LUTY - NOWE TECHNOLOGIE
  • 9 LUTY - PROJEKTOWANIE URZĄDZEŃ
  • 10 LUTY - OKABLOWANIE I INSTALACJA

  Po rejestracji otrzymasz pełny dostęp do wszystkich nagrań, aby móc je obejrzeć w dogodnym dla siebie terminie.

  Zapraszamy i do zobaczenia! :)

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ