III Ogólnopolski konkurs malarski Stowarzyszenia

III Ogólnopolski konkurs malarski Stowarzyszenia "Kolejarz" i "Stacja Muzeum" - Warszawa Główna

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkich malujących do udziału w trzeciej już edycji Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego Stowarzyszenia KSTiK "Kolejarz".
    Tematem konkursu jest: "Maszynista - Praca i jego pasje".
    W bieżącym roku z uwagi na przypadające 100-lecie działalności Związków Zawodowych Maszynistów w Polsce współorganizatorami Konkursu są:

• Związek Zawodowy Maszynistów w Polsce,
    • Stacja Muzeum,
    • Fundacja Grupy PKP.

Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, wernisaż i wystawa prac konkursowych odbędzie się w salach Stacji Muzeum - Warszawa Główna.

Szczegóły i regulamin konkursowy poniżej.