MenuMenu
pl | en
  Izba i Fundacja Grupy PKP uczą najmłodszych bezpieczeństwa

  Izba i Fundacja Grupy PKP uczą najmłodszych bezpieczeństwa

  Izba i Fundacja Grupy PKP uczą najmłodszych bezpieczeństwa

  Rozdystrybuowaliśmy już blisko cztery tysiące egzemplarzy „Beni uczy bezpieczeństwa”. Razem z firmami członkowskimi budujemy bezpieczną, innowacyjną kolej przyszłości.

  W tym roku nasz samorząd ponownie włączył się w działania na rzecz budowania bezpieczeństwa na kolei – szczególnie bezpieczeństwa najmłodszych.

  Odpowiednie, ciekawe edukowanie dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa, a także zaszczepianie miłości do kolei i pociągów jest więc niebagatelną misją. Dlatego Izba w ramach współpracy z Fundacją Grupy PKP dystrybuuje wydawnictwo z serii „Beni uczy bezpieczeństwa”. W książeczce najmłodsi mogą znaleźć kolorowanki, łamigłówki, grę planszową, komiks oraz ilustracje promujące odpowiedzialne i proekologiczne postawy społeczne. Tegoroczna edycja wydawnictwa została wzbogacona o wersję anglojęzyczną.

  Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i przekazania książeczek „Beni uczy bezpieczeństwa” swoim pracownikom. Wszystkie firmy zrzeszone w Izbie otrzymują książeczki całkowicie bezpłatnie. W celu zamówienia książeczek i ustalenia ich ilości prosimy o kontakt mailowy.

  Osoba kontaktowa: Lena Szuster, l.szuster@izbakolei.pl

   

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ