Izba Kolei- Kancelaria Piszcz i wspólnicy: Zaproszenie na bezpłatny Webinar - Prawo Pracy

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi trudnościami związanymi z prowadzeniem biznesu w warunkach pandemii koronawirusa, Zespół specjalistów Kancelarii Prawnej Piszcz i Wspólnicy serdecznie zaprasza wszystkich Państwa, członków Izby na bezpłatny Webinar - Prawo pracy w czasie pandemii koronawirusa, który odbędzie się w poniedziałek 6 kwietnia o godz. 11. Podczas Webinaru poruszone zostaną wszelkie istotne kwestie oraz problemy prawne mające wpływ na funkcjonowanie kluczowych obszarów Państwa  firm.

Szczegółowe informacje dotyczące Webinaru oraz formularz zapisu są dostępne na stronie wydarzenia