MenuMenu
pl | en
  Jak w dobie kryzysu odbudować łańcuchy dostaw? [KONFERENCJA]

  Jak w dobie kryzysu odbudować łańcuchy dostaw? [KONFERENCJA]

  Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei razem z Polską Agencją Inwestycji i Handlu ma zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji Sektor kolejowy w dobie kryzysu – Odbudowa łańcuchów dostaw. Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca o godz. 9.30 w trybie hybrydowym. Część stacjonarna odbędzie się w Centrum Informacyjnym PAIH, ul. Bagatela 12, Warszawa.

  Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym - stacjonarnie w Centrum Informacyjnym PAIH w Warszawie. (fot. ilustracyjne)

   

  Udział w części stacjonarnej lub online będzie możliwy po zarejestrowaniu poprzez platformę internetową lub kartę zgłoszenia.

  W czasie spotkania porozmawiamy między innymi o:

  • aktualnej koniunkturze na rynkach,
  • wpływie pandemii i konfliktu zbrojnego na łańcuchy dostaw,
  • poszukamy alternatywnych rozwiązań dla zaburzonych łańcuchów dostaw,
  • poznamy potencjał oraz perspektywy współpracy na linii PAIH- polscy przedsiębiorcy.

  W przypadku wyrażenia chęci rejestracji poprzez platformę internetową prosimy o mail zwrotny
  na adres: r.karwicki@izbakolei.pl

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ