MenuMenu
pl | en
  Już wkrótce nowy numer Raportu Kolejowego!

  Już wkrótce nowy numer Raportu Kolejowego!

  Już wkrótce nowy numer Raportu Kolejowego!

  Już niedługo w Wasze ręce trafi pierwszy w tym roku numer Raportu Kolejowego. Znajdziecie w nim m.in. wywiad z prezesem PKP Polskich Linii Kolejowych Ireneuszem Merchelem.

  – Rok 2017 był dla PKP Polskich Linii Kolejowych SA bardzo dynamicznym okresem. To rok zmian i bardzo intensywnej pracy – powiedział Raportowi Kolejowemu prezes Merchel.

  Ponadto w numerze wywiady z prezesem PKP Informatyka Tomaszem Miszczukiem, prezesem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Januszem Malinowskim, a także Rafałem Leszczyńskim, nowym prezesem Grupy KZN Bieżanów, szereg podsumowań ubiegłego roku, analizy dotyczące rekonstrukcji rządu, informacji pasażerskiej, kosztów i przychodów w przewozach pasażerskich, pakietu podróżnika – oraz wiele innych tematów.

  W oczekiwaniu na nowy numer zapraszamy do odwiedzenia portalu Raportu Kolejowego: raportkolejowy.pl

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ