MenuMenu
pl | en

  Kolejne drużyny w najważniejszym kolejowym turnieju piłkarskim!

  Kolejne drużyny w najważniejszym kolejowym turnieju piłkarskim!

  Już za chwilę zobaczymy się na VIII Mistrzostwach Polski Piłki Nożnej Branży Kolejowej w Bydgoszczy. Chęć udziału w tym niezwykłym sportowym przedsięwzięciu zgłosiły kolejne drużyny:

  • Venture Industries Sp. z o.o. Grudziądz,
  • Venture Industries Sp. z o.o. Warszawa,
  • P.U.T. GRAW,
  • oraz Atem Polska Sp. z o.o.

  Turniej odbędzie się 22 czerwca 2018 r. na Stadionie „ZAWISZA” w  Bydgoszczy. Jeżeli chcecie zgłosić swoje drużyny, skontaktujcie się z koordynatorką mistrzostw Anną Modrzejewską: a.modrzejewska@izbakolei.pl, 501-797-551. Turniej to także świetna możliwość do ciekawego, niebanalnego promowania firmy – zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pakietami sponsorskimi.

  kolejnapilke.pl

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ