MenuMenu
pl | en
  Konferencja bezpieczeństwa PKP Polskich Linii Kolejowych SA

  Konferencja bezpieczeństwa PKP Polskich Linii Kolejowych SA

  Konferencja bezpieczeństwa PKP Polskich Linii Kolejowych SA

  Fabryka Przewodów Energetycznych SA 5 kwietnia br. gościła 70-osobową delegację z PKP Polskich Linii Kolejowych SA. Wizyta stanowiła część konferencji bezpieczeństwa, którą PKP PLK organizowała w tych dniach w Katowicach.

  Gości przywitał Prezes Fabryki Przewodów Energetycznych SA Krzysztof Przybylak. Spotkanie w fabryce zaszczycili swoją obecnością Poseł Waldemar Andzel oraz Przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych Tadeusz Ryś.

  Wśród gości reprezentujących PKP PLK nie sposób nie wymienić Dyrektora Biura Bezpieczeństwa Włodzimierza Kiełczyńskiego, Zastępcę Dyrektora Biura Energetyki Marka Kałasa oraz Dyrektora Zakładu Linii Kolejowych w Sosnowcu Daniela Dygudaja, dzięki którego staraniom spotkanie w fabryce zostało zorganizowane.

  Goście mieli możliwość zapoznania się z procesem produkcji bezpośrednio na halach produkcyjnych dwóch najważniejszych dla kolejnictwa produktów oferowanych przez FPE SA: drutów jednych profilowych z miedzi srebrowej (trolei) na ciągarce pięcioklocowej oraz linki miedzianej nośnej wielodrutowej, która służy do zasilania sieci trakcyjnej, na skręcarce koszowej TRIO. Dodatkowo goście mogli przyjrzeć się produkcji i regeneracji narzędzi niezbędnych do realizacji powyższych procesów, m.in. ciągadeł, dzięki którym uzyskiwany jest odpowiedni kształt profili miedzianych.

  Wizyta gości z PKP PLK SA była kolejnym ważnym wydarzeniem w kalendarium Fabryki Przewodów Energetycznych SA, która w tym roku obchodzi swoje 90-lecie.

        

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ