Kongres Rozwoju Transportu -  UWAGA ZMIANA TERMINU 31 października 2018 w Łodzi.

Kongres Rozwoju Transportu - UWAGA ZMIANA TERMINU 31 października 2018 w Łodzi.

Kongres Rozwoju Transportu -  UWAGA ZMIANA TERMINU - 31 października 2018 w Łodzi.

Kongres Rozwoju Transportu to marka, która powstała w 2014 roku jako odpowiedź na branżowe zapotrzebowanie na debatę związaną z przyszłością sektora transportowego, a szczególnie branży kolejowej. Dzięki zawartemu porozumieniu Członkowie Izby mają prawo do 10% rabatu na cenę uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Izba Kolei jest ponadto organizatorem wystawy podczas KRT i w związku z tym zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji!

Podczas Kongresu odbędzie się szereg debat i dyskusji.

PANELE DYSKUSYJNE PODCZAS V KONGRESU ROZWOJU TRANSPORTU:

Debata główna:

Komponent kolejowy CPK. Zwornik nowego systemu komunikacyjnego Polski?

I runda paneli specjalistycznych (prowadzone równolegle):

• Na Nowym Jedwabnym Szlaku. Kolej w obliczu infrastrukturalnych wyzwań.
    • Zarządzanie ryzykiem w projekcie Centralnego Portu Komunikacyjnego.

II runda paneli specjalistycznych (prowadzone równolegle):

• Białe plamy transportowe. Jak walczyć z pogłębiającym się zjawiskiem wykluczenia komunikacyjnego?
    • Dostępność Plus, jako systemowe rozwiązanie znoszące bariery w transporcie?

WYSTAWA FIRM: (foyer Hotelu Double Tree by Hilton)

• stoiska modułowe (system Octanorma)
    • powierzchnia wystawiennicza do indywidualnej aranżacji
    • ekspozycja ścianek reklamowych/ bannerów