MenuMenu
pl | en
  Misje gospodarcze Izby: Targi INFRARAIL w Londynie

  Misje gospodarcze Izby: Targi INFRARAIL w Londynie

  Misje gospodarcze Izby: Targi INFRARAIL w Londynie

  Serdecznie zapraszamy firmy członkowskie do udziału w ramach misji gospodarczej w Międzynarodowych Targach INFRARAIL, które odbędą się w dniach 1–3 maja 2018 r. w Londynie.

  Targi INFRARAIL są jednymi z największych targów branżowych na świecie – podczas trzech dni w Londynie spotykają się producenci taboru, przewoźnicy, zarządcy infrastruktury, kadra zarządzająca i inżynierowie związani z przemysłem kolejowym. Dla polskich firm to wyjątkowa okazja do zaprezentowania swojego potencjału, szansa na zdobycie nowych kontraktów i rozpoczęcie współpracy z zagranicznymi kontrahentami.

  Program wyjazdu:

  01.05.2018 – wtorek

  10:20 – wylot z Bydgoszczy

  11:20 – przylot do Londynu (lotnisko Londyn Stansted), czas lokalny

  12:30 – rejestracja w hotelu

  13:00–16.30 – wizyta na targach, spotkania handlowe

  17:00 – powrót do hotelu

  02.05.2018 – środa

  09:00 – śniadanie

  10:00 – wyjazd na targi

  11:00–16.30 – wizyta na targach, spotkania handlowe

  17:00 – powrót do hotelu, czas wolny

  03.05.2018 – czwartek

  05:00 – wymeldowanie, wyjazd z hotelu

  06:45 – wylot z Londynu (lotnisko Londyn Stansted), czas lokalny

  09:55 – przylot do Bydgoszczy

   

  W przypadku zainteresowania wspólnym udziałem w Targach INFRARAIL 2018 w ramach misji gospodarczej prosimy o kontakt z: Radosławem Karwickim, tel. 508-501-069, e-mail: r.karwicki@izbakolei.pl.

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ