MenuMenu
pl | en

  Nowe drużyny, nowe nagrody i film! Mistrzostwa Piłki Nożnej coraz bliżej

  Nowe drużyny, nowe nagrody i film! Mistrzostwa Piłki Nożnej coraz bliżej

  VIII Mistrzostwa Polski Piłki Nożnej Branży Kolejowej odbędą się już 22 czerwca 2018 r. na Stadionie „Zawisza” w Bydgoszczy.

  Chęć udziału w Turnieju wiąż zgłaszają nowe drużyny – ostatnio do grona śmiałków dołączyły zespoły Modertrans Sp. z o.o. oraz Koleje Dolnośląskie SA.

    

  Zwiększa się też pula nagród dla naszych zawodników. Z przyjemnością informujemy, że najlepsi Bramkarz, Strzelec oraz Zawodnik za świetną grę otrzymają zegarki firmy Aztorin, których fundatorem jest firma HARTING. Do grona sponsorów dołączyła także firm Drinktech – dzięki niej uczestnicy turnieju będą mogli ugasić pragnienie wyśmienitymi energetykami PITBULL.

             

   

   

             

  A wszystkich, którzy zastanawiają się, jak wygląda nasz turniej (a także tych, którzy doskonale wiedzą, ale chcą przypomnieć sobie te niezapomniane emocje) zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, podsumowującego ubiegłoroczne mistrzostwa: film z VII Mistrzostw Polski Piłki Nożnej Branży Kolejowej.

  kolejnapilke.pl

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ