MenuMenu
pl | en
  Nowy numer Raportu Kolejowego już czeka na Was w punktach dystrybucji w całej Polsce!

  Nowy numer Raportu Kolejowego już czeka na Was w punktach dystrybucji w całej Polsce!

  Nowy numer Raportu Kolejowego już czeka na Was w punktach dystrybucji w całej Polsce!

  W tym numerze poruszamy kilka tematów ważnych dla przedsiębiorców kolejowych – ale i dla całej polskiej gospodarki. Pierwszym z takich kluczowych zagadnień jest RODO – rozporządzenie o ochronie danych osobowych, które wejdzie w życie 25 maja. To olbrzymia zmiana, do której trzeba się odpowiednio przygotować, a my chcemy Wam w tym pomóc. Dlatego przyglądamy się nowym przepisom, rozmawiamy o nich ze specjalistami, przeprowadzamy szkolenia.

  Drugim ważnym tematem, nad którym się pochylamy i który chcemy mocniej wprowadzić do dyskusji branżowych, jest temat symulatorów – ich produkcji, ale też przygotowania rynku i przewoźników do wprowadzenia nowych przepisów. Dużo uwagi poświęcamy również bezpieczeństwu na kolei, dofinansowaniom unijnym, producentom taboru, kolei w kontekście programu rządowego Dostępność Plus.

  W numerze znajdziecie m.in. wywiady z: Dyrektorem Centrum Unijnych Projektów Transportowych Przemysławem Gorgolem, Prezesem Najwyższej Izby Kontroli Krzysztofem Kwiatkowskim, drem Maciejem Kaweckim z Ministerstwa Cyfryzacji, Prezesem PKP SKM Trójmiastow Maciejem Lignowskim czy Członkiem Zarządu Stadler Polska Tomaszem Prejsem – i wiele, wiele więcej.

  Zajrzyjcie, czytajcie i dzielcie się wrażeniami!

  raportkolejowy.pl

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ