MenuMenu
pl | en
  Nowy numer Raportu Kolejowego!

  Nowy numer Raportu Kolejowego!

  Nowy numer Raportu Kolejowego!

  Oddajemy w Wasze ręce nowy, wakacyjny numer. Zdawać by się mogło, że ze względu na upały i zbliżający się sezon urlopowy w branży nie będzie się wiele działo. Nic bardziej mylnego! Kolej żyje, rozwija się, zmienia. A my o tym piszemy.

  W nowym numerze m.in.:

  • Dostępność jest dla wszystkich, wywiad z ministrem inwestycji i rozwoju Jerzym Kwiecińskim,
  • Inwestycje zwiększają atrakcyjność transportu kolejowego, wywiad z wiceministrem infrastruktury Andrzeje Bittelem,
  • Holding PKP: lepiej zintegrowana kolej, wywiad z prezesem PKP Krzysztofem Mamińskim,
  • Dlaczego Model Holdingu? – artykuł dra Mirosława Antonowicza, członka zarządu PKP,
  • PKP CARGO – globalny gracz na ryku przewozów, wywiad z prezesem Czesławem Warsewiczem,
  • Usamorządowienie i integracja kolei, wywiad z drem Franciszkiem A. Wielądkiem, członkiem Stowarzyszenia Ekspertów i Menadżerów Transportu Szynowego,
  • Każdy kolejny pasażer to potwierdzenie wysokiej jakości usług, wywiad z prezesem Kolei Mazowieckich Robertem Stępniem,
  • artykuły eksperckie, np. Pociągiem w stronę zwiększania kosztów ubezpieczenia, Przewóz kolejowy pod okiem fiskusa, Jednolity certyfikat bezpieczeństwa, Odczarowujemy mity wokół planowanego megalotniska,
  • relacje z konferencji i warsztatów,
  • artykuły o kolei na świecie: Kolej w królestwie ropy, Przygody w basenie rzeki Murray
  • oraz wiele, wiele innych tekstów.

  Zapraszamy do lektury!

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ