MenuMenu
pl | en
  Patronat Raportu Kolejowego: Konferencja Pojazdy Szynowe

  Patronat Raportu Kolejowego: Konferencja Pojazdy Szynowe

  Patronat Raportu Kolejowego: Konferencja Pojazdy Szynowe

  Konstrukcja, eksploatacja i utrzymanie pojazdów szynowych, badania symulacyjne i eksperymentalne, technologia, logistyka, ekologia, urządzenia pokładowe systemu ERTMS, innowacje w transporcie szynowym, rozwiązania dla metra – nad tymi i innymi tematami debatują specjaliści podczas XXIII Konferencji Naukowej Pojazdy Szynowe.

  Dzisiaj w Chorzowie rozpoczęła się czterodniowa konferencja Pojazdy Szynowe 2018, organizowana przez Wydział Transportu Politechniki Śląskiej (partner naukowy) oraz ALSTOM KONSTAL Chorzów (partner przemysłowy). Wydarzenie odbywa się pod patronatem medialnym Raportu Kolejowego.

  Celem konferencji jest wymiana doświadczeń oraz informacji dotyczących badań naukowych w dziedzinie projektowania i wytwarzania pojazdów szynowych, wykorzystywanych technologii i materiałów, eksploatacji, utrzymania, jak również badań pojazdów szynowych z zastosowaniem symulacji i metod doświadczalnych.

  Uroczystego otwarcia konferencji dokonali Prorektor ds. Ogólnych Politechniki Śląskiej Bogusław Łazarz oraz Dziekan Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej Piotr Folęga. Standaryzacja w budowie, modernizacji i utrzymaniu taboru kolejowego jest tematem wystąpienia Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego Ignacego Góry. Pierwszego dnia konferencji poruszone również zostaną zagadnienia związane z programem sektorowym INNOTABOR oraz rozwojem Grupy Alstom. Po zwiedzaniu zakładu ALSTOM KONSTAL w Chorzowie konferencja przeniesie się do Szczyrku.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ