MenuMenu
pl | en
  Patronat Raportu Kolejowego: Wspólny bilet w komunikacji publicznej doświadczenia i perspektywy wdrożenia

  Patronat Raportu Kolejowego: Wspólny bilet w komunikacji publicznej doświadczenia i perspektywy wdrożenia

  Patronat Raportu Kolejowego: „Wspólny bilet w komunikacji publicznej – doświadczenia i perspektywy wdrożenia”

  Województwo pomorskie przygotowuje się do wdrożenia największego jak dotąd w Polsce zintegrowanego systemu poboru opłat za przejazdy transportem publicznym. Jeszcze w tym roku rozpoczną się testy systemu. A już 10 maja zaplanowano konferencję oficjalnie inaugurującą projekt. Raport Kolejowy objął wydarzenie patronatem medialnym.

  Pełne wdrożenie projektu jest planowane na 2020 r. Jeszcze w tym roku rozpocznie się pilotażowe wdrażanie projektu w kilku miastach regionu: w Gdańsku, Gdyni, Słupsku i Starogardzie Gdańskim. Natomiast oficjalną inaugurację projektu zaplanowano na 10 maja br. Tego dnia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku odbędzie się konferencja „Wspólny bilet w komunikacji publicznej – doświadczenia i perspektywy wdrożenia”, która będzie połączona z inauguracją projektu. Konferencję organizuje Stowarzyszenie Ekonomiki Transportu. Udział w konferencji jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja poprzez stronę internetową www.wspolny-bilet.pl.

  Więcej informacji o konferencji i projekcie zintegrowanego systemu poboru opłat za przejazdy transportem publicznym w województwie pomorskim w artykule na stronie Raportu Kolejowego: http://www.raportkolejowy.pl/pl/polecamy/konferencja-nt-nowoczesnego-systemu-poboru-oplat-za-transport

  Zapraszamy do lektury i do uczestnictwa w koferencji!

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ