MenuMenu
pl | en
  Raport Kolejowy 1/2018

  Raport Kolejowy 1/2018

  Raport Kolejowy 1/2018

  Nowy numer jest już dostępny, a w nim m.in.:

  Wywiady z: prezesem PKP Polskich Linii Kolejowych Ireneuszem Merchelem, prezesem PKP Informatyka Tomaszem Miszczukiem, prezesem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Januszem Malinowskim, prezesem Grupy KZN Bieżanów Rafałem Leszczyńskim i członkiem zarządu Sławomirem Bijakiem,
  Artykuły i analizy: 2017 – dobry rok na kolei, PKP Intercity bije kolejne rekordy, Rok 2017 w regionach, Priorytety Ministerstwa Infrastruktury, Inwestycje idą w dobrym kierunku, Unijne wsparcie dla inwestycji kolejowych, Rekonstrukcja rządu: nowe ministerstwa i ich zadania, Dokąd jedzie trójmiejska SKM, PKP Polskie Linie Kolejowe SA chcą ujednolicić informację pasażerską, Unia nie daje spokoju Przewozom Regionalnym,
  Relacje: Konferencja Rozwój Polskiej Infrastruktury Kolejowej, Forum dyskusyjne i spotkanie opłatkowe, Konferencja Zakup Nowoczesnego Taboru Szynowego Elementem Rozwoju Dolnego Śląska, IV Konferencja Techniczno-Naprawcza PKP Intercity SA, Rekonstrukcja rządu: nowe ministerstwa i ich zadania, Konferencja Działanie dyrektyw zamówieniowych w systemie krajowym rok po nowelizacji,
  Wypowiedzi specjalistów: Czesław Warsewicz, Rafał Polaczek, Bartłomiej Buczek, Walenty Dola
  – Z lśniącego morza do lśniących gór, przedruk artykułu z australijskiego czasopisma partnerskiego Railway Digest.

  I wiele innych, ciekawych artykułów!

  Zapraszamy do lektury. Nowy numer w wersji papierowej będzie dostępny we wszystkich naszych punktach dystrybucji. Wersję online możecie znaleźć na naszym portalu: raportkolejowy.pl

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ