MenuMenu
pl | en
  Targi InnoTrans coraz bliżej!

  Targi InnoTrans coraz bliżej!

  Targi InnoTrans coraz bliżej!

  Dwunasta edycja targów InnoTrans odbędzie się w dniach 18–21 września w Berlinie. Na tym największym branżowym wydarzeniu w Europie nie może oczywiście zabraknąć Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

  Nasz samorząd przygotowuje jedyne narodowe stoisko. Na blisko 200 metrach kwadratowych będziemy wraz z naszymi współwystawcami i firmami członkowskimi promować krajowy przemył oraz innowacyjne rozwiązania dla transportu szynowego.

  InnoTrans to wiodące międzynarodowe targi transportu szynowego, które odbywają się co dwa lata w Berlinie. W stolicy Niemiec znajduje się cały szereg obiektów związanych z przemysłem techniki i transportu. Targi InnoTrans stanowią platformę dla niemieckich i międzynarodowych przedsiębiorców oraz firm zainteresowanych ich usługami. Przestrzeń wystawowa podzielona jest na pięć obszarów tematycznych: technologia kolejowa, infrastruktura kolejowa, transport publiczny, wnętrza i budowa tuneli. Na rozległej powierzchni torowiskowej o łącznej długości 3,5 tys. metrów – w bezpośrednim sąsiedztwie hal targowych – zaprezentowane zostanie szerokie spektrum pojazdów szynowych. Ekspozycja na terenie zewnętrznym stanowi unikalną cechę, która wyróżnia InnoTrans spośród podobnych wydarzeń branżowych. Wystawę uzupełnia szereg wydarzeń towarzyszących, takich jak debaty, konferencje, eventy branżowe.

  W poprzedniej edycji wydarzenia udział wzięło prawie 150 tys. zwiedzających ze wszystkich kontynentów. Wśród głównych zagadnienień poruszanych podczas targów znalazła się m.in. cyfryzacja, modernizacja, rozwój ekologicznych środków transportu oraz zwiększanie mobilności.

  Na stoisku Izby dysonujemy jeszcze wolną przestrzenią wystawienniczą – zapraszamy do kontaktu z managerem projektu Zbigniewem Wiśniewskim pod numerem telefonu: 508 500 995 lub drogą mailową: z.wisniewski@izbakolei.pl.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ