Znamy zwycięzcę świątecznego konkursu

Znamy zwycięzcę świątecznego konkursu "Gwiazdy na gwiazdkę..."

Wigilijne pierożki – rybki wykonane przez uczniów klasy II B z Branżowej Szkoły I Stopnia nr 6 Specjalnej w Bydgoszczy zwyciężyły w świątecznym konkursie „Gwiazdy na gwiazdkę – pokaż swój talent”, organizowanym przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

Do bożonarodzeniowego konkursu nadesłano 11 zgłoszeń, na których dzieci oraz młodzież prezentowały swoje talenty: tańce, śpiewy, pieczenie pierników, a także tworzenie świątecznych ozdób.

O zwycięstwie zdecydowaliście Wy – internauci, oddając na Facebooku swoje głosy (klikając „Lubię to”) pod poszczególnym zgłoszeniem.

Nabór zgłoszeń do konkursu „Gwiazdy na gwiazdkę – pokaż swój talent” trwał do 4 grudnia.

Od 5 do 14 grudnia (do godz. 10.00) trwało głosowanie. W plebiscycie oddano łącznie 702 głosy.

Decyzją internautów zwycięzcami zostali uczniowie klasy II B z Branżowej Szkoły I Stopnia nr 6 Specjalnej w Bydgoszczy. Gratulujemy!