MenuMenu
pl | en
  Znamy zwycięzcę świątecznego konkursu

  Znamy zwycięzcę świątecznego konkursu "Gwiazdy na gwiazdkę..."

  Wigilijne pierożki – rybki wykonane przez uczniów klasy II B z Branżowej Szkoły I Stopnia nr 6 Specjalnej w Bydgoszczy zwyciężyły w świątecznym konkursie „Gwiazdy na gwiazdkę – pokaż swój talent”, organizowanym przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

  Do bożonarodzeniowego konkursu nadesłano 11 zgłoszeń, na których dzieci oraz młodzież prezentowały swoje talenty: tańce, śpiewy, pieczenie pierników, a także tworzenie świątecznych ozdób.

  O zwycięstwie zdecydowaliście Wy – internauci, oddając na Facebooku swoje głosy (klikając „Lubię to”) pod poszczególnym zgłoszeniem.

  Nabór zgłoszeń do konkursu „Gwiazdy na gwiazdkę – pokaż swój talent” trwał do 4 grudnia.

  Od 5 do 14 grudnia (do godz. 10.00) trwało głosowanie. W plebiscycie oddano łącznie 702 głosy.

  Decyzją internautów zwycięzcami zostali uczniowie klasy II B z Branżowej Szkoły I Stopnia nr 6 Specjalnej w Bydgoszczy. Gratulujemy!

   

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ