Zwycięzcy Mistrzostw Piłki Nożnej Branży Kolejowej

Za nami VIII Mistrzostwa Piłki Nożnej Branży Kolejowej organizowane przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Turniej – już po raz trzeci z rzędu! – wygrała drużyna Begimo Media. Gratulujemy!

Mistrzostwa odbyły się 22 czerwca na Stadionie „Zawisza” w Bydgoszczy. Do rywalizacji stanęło w sumie 260 dzielnych zawodników z 26 drużyn, którym nie straszna była ani wietrzna pogoda, ani naprawdę świetnie wyszkoleni rywale.

Tytuł mistrza z dwóch poprzednich lat obroniła świetna drużyna Begimo Media, tuż za nimi, na drugim miejscu, uplasował się zespół Axtone, trzecią zaś lokatę zajęli zawodnicy Kolrem. Tak naprawdę jednak każda drużyna wyszła z turnieju zwycięsko – dzięki duchowi rywalizacji, fair play i dobrej zabawie.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i – koniecznie – do zobaczenia za rok!