MenuMenu
pl | en

  Kolrem s.c.

  Ostrowska 43B
  63-460 Biskupice Ołoboczne

  + 48 505 658 051.
  +48 62 508 70 54

  www.kolrem.pl
  r.wojcieszak@kolrem.pl

  KOLREM s.c. reprezentuje branżę kuźniczą i stalową, wykonuje również obróbkę mechaniczną własnych, a także powierzonych detali. Swoimi produktami trafia do odbiorców rynku kolejowego, górniczego i rolniczego. Głównie są to odkuwki matrycowe, również obrabiane na gotowo, a także odkuwki swobodnie kute, często poddawane obróbce zgrubnej - skórowaniu.
  Wykonawstwo części na gotowo, z własnych odkuwek matrycowych, czy swobodnie kutych sprawia, że KOLREM potrafi być konkurencyjny wobec większych producentów tej branży.
  Największe doświadczenie mamy w produkcji dla branży kolejowej, górniczej i rolniczej. Nasze produkty najczęściej wykonujemy na tokarkach i frezarkach CNC oraz na tokarkach konwencjonalnych.
  Jakość produktu spełnia wszelkie wymagane normy i często jest poddawana odbiorom komisarycznym. Hołdujemy zasadzie - zamawiając kompleksowo odkuwkę i jej obróbkę w firmie KOLREM s.c. otrzymacie Państwo bezkonkurencyjną cenę i jakość w dobrym terminie.
   

  Jednym z ważniejszych naszych produktów są koła zębate dla branży kolejowej. Wykonujemy od podstaw do ostatecznego produktu koła zębate do wszystkich składów. Koła zębate realizujemy z odbiorami IC, PR, PKP CARGO, SKM.

   

  Miło nam również poinformować, że nasza firma wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Stawiając na rozwój i jakość, pragniemy aby nasza firma była postrzegana jako profesjonalny partner do współpracy. Jesteśmy przekonani, że realizując założenia i wytyczne związane z podniesieniem jakości oferowanych wyrobów i usług, tak właśnie się stanie.

  Jako członek Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, uzyskaliśmy możliwość prezentacji naszych wyrobów w zacnym gronie firm stricte kolejowych. Wyrażamy nadzieję, że współpraca z wiodącymi odbiorcami branży kolejowej, jak również stale podnoszona jakość naszych usług, przekona wszystkich niezdecydowanych, do podjęcia współpracy z KOLREM s.c..
   

  Sekretariat: k.komorowska@kolrem.pl , fax 62 508 70 54, tel. 505 657 765

  Dział Handlowy: kolrem@kolrem.pl, r.wojcieszak@kolrem.pl,  fax 62 508 70 54, tel. 505 658 051

  Dział Techniczny: kolrem@kolrem.pl, r.kowalski@kolrem.pl, fax 62 508 70 54, tel. 502 738 521

  Dział Produkcyjny: k.wewior@kolrem.pl , fax 62 508 70 54, tel. 505 657 906

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ