MenuMenu
pl | en

  Pixmet Sp. z o.o.

  Raczkowskiego 5
  85-862 Bydgoszcz

  52 320-99-67

  www.pixmet.pl
  pixmet@pixmet.pl

  PIXMET Sp. z o.o. został założony na początku 2012 roku. Jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Dzięki doświadczonej kadrze oraz nowoczesnym technologiom świadczy usługi z zakresu cięcia laserowego wszelkiego rodzaju blach aluminiowych i stalowych oraz ich gięcia. W zakresie naszego działania jest projektowanie wykrojów z blachy, zagięć poszczególnych elementów, w kooperacji z innymi firmami ich dalsza obróbka mechaniczna, aż do gotowych, pomalowanych proszkowo produktów.

  Potrzebujesz opinii fachowego konstruktora? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

  PIXMET Sp. z o.o. stanowi zespół fachowców nastawionych na szybką i profesjonalną obsługę klientów. Usługi wykonujemy zarówno z naszego, jak i dostarczonego przez klientów materiału. Przestrzegamy zasady, żeby arkusze blachy, z których realizujemy nasze usługi (również te powierzone nam przez klienta do dalszej obróbki) były dobrej jakości. Spełnienie tego warunku umożliwia sprawną realizację kolejnych procesów obróbki detali aż do malowania włącznie. Naszym celem jest zagwarantowanie klientom usług najlepszej jakości.  Liczymy na to, że takie podejście zapewni firmie PIXMET Sp. z o.o. silną i stabilną pozycję na rynku dzisiaj i w przyszłości.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ