MenuMenu
pl | en

  ITALCOM Sp. Zo.o.

  al.. Roździeńskiego 188B
  40-203 Katowice

  32/ 204 35 13
  32/ 204 35 13

  www.italcom.com.pl
  italcom@italcom.com.pl

  Firma ITALCOM Sp. zo.o. jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Jej oferta obejmuje głównie urządzenia, narzędzia i instalacje do obsługi technicznej pojazdów (samochody osobowe, maszyny budowlane, pojazdy szynowe itp.). Zakres oferty „ukierunkowany” na sektor kolejowy to m.in.:

  1. Podnośniki

  - mobilne kolumny

  - podnośniki punktowe

  2. Urządzenia do wymiany olejów, smarów, i płynów eksploatacyjnych

  3. Kompresory i instalacje sprężonego powietrza

  4. Myjnie pojazdów szynowych i podzespołów

  5. Urządzenia uzupełniające:

  - meble warsztatowe i narzędzia

  - prasy

  - podnośniki mobilne wysięgowe

  Zakres działalności firmy to obszar całego kraju. Siedziba to miasto Katowice. Przedstawiciele handlowo-techniczni firmy zlokalizowani są m.in. w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Lublinie.

  ITALCOM jest firmą ze 100%- towym kapitałem polskim. Założycielem, głównym udziałowcem i Prezesem Zarządu jest Grzegorz Kazimierski.

  Jest to jedna z trzech największych w Polsce firm zajmujących się kompleksowym wyposażaniem warsztatów obsługujących pojazdy. Dotychczasowe działania w sektorze pojazdów szynowych nie są dla firmy satysfakcjonujące. Stąd też celem jest pełniejsze wykorzystanie potencjału technicznego i aktywniejsze działania mające na celu zaprezentowanie jak najlepszej oferty dla sektora kolejowego.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ
  grupa MTM | najlepsze strony www