MenuMenu
pl | en

  PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o.

  Owczary 79 D
  59-300 Lubin

  76/ 847 19 30
  76/ 847 19 27

  www.pmtlk.pl
  biuro@pmtlk.pl

  Jesteśmy spółką wydzieloną z firmy Pol-Miedź Trans Sp. z o.o.. Dotychczas swoje usługi świadczyliśmy przede wszystkim dla KGHM Polska Miedź S.A., który jest właścicielem ponad 120 km linii kolejowych.

  Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług. Począwszy od budowy nowych odcinków linii kolejowych, poprzez remonty kapitalne jak i bieżące oraz świadczenie usług zarządzania i utrzymania przekazywanych pod naszą opiekę linii kolejowych. Ponad to usuwamy skutki wykolejeń taboru i wypadków kolejowych, zajmujemy się konserwacją i utrzymaniem urządzeń sterowania ruchem kolejowym, usuwamy awarie w terenie – pogotowie techniczne, wykonujemy podbijanie torów i rozjazdów podbijarką torową Plasser Theuerer Unimat – Junior 275.

  Obecnie rozpoczynamy nowy etap naszej pracy. Jesteśmy gotowi realizować zlecenia na prace inżynieryjne na terenie całego kraju.
  Naszą szeroką ofertę wzbogaciliśmy o możliwość zarządzania i utrzymania linii kolejowych, które nie są naszą własnością. Oferta ta skierowana jest przede wszystkim do władz lokalnych przejmujących majątek od PKP PLK czy PKP Nieruchomości, jak również do przedsiębiorstw mających na swoim terenie bocznice kolejowe.

  Dysponujemy wykwalifikowanymi i doświadczonymi pracownikami. Posiadamy dużą bazę sprzętu kolejowego i narzędzi, które pozwalają nam na szybkie i profesjonalne podejście do stawianych przed nami zadań.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ