MenuMenu
pl | en

  Radioautomatyka Sp. z o.o.

  Sadowa 18
  05-520 Konstancin - Jeziorna

  22/ 756 49 10
  22/ 717 51 42

  www.radioautomatyka.pl
  biuro@radioautomatyka.pl

  Firma Radioautomatyka jest partnerem jak i przedstawicielem firmy Akerstroms Bjorbo AB w Polsce, w zakresie produktów o nazwie Remotus i Sesam.
  Przedsiębiorstwo powstało w 1996 roku początkowo jako Akerstroms Polska Sp. z o.o., a następnie w skutek przekształceń i ekspansji na rynki zachodnie zmieniło nazwę na Radioautomatyka Sp. z o.o.

  Od 1996 roku bierze dynamiczny udział w rozwoju i modernizacji przemysłu w Polsce.

  W czasie działalności firma stała się dostawcą przeszło 600 systemów sterowania radiowego w tym przeszło 60 systemów sterowania lokomotyw manewrowych.
  Przedsiębiorstwo prowadzi również uzgodnienia techniczne oraz pełen serwis urządzeń sterowania radiowego wszystkich typów.
  Posiada niezrównane doświadczenie w technologii radiowej do zastosowań przemysłowych
  i mobilnych. Łączy to z szerokiej gamy produktami, w tym różnych rodzajów nadajników, odbiorników i innych urządzeń do tworzenia kompletnych systemów.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ