MenuMenu
pl | en

  Rogum Kable sp. zo.o.

  Grunwaldzka 66
  83-000 Pruszcz Gdański

  58/ 682 16 86
  58/ 682 16 86

  www.rogum.com.pl
  sekretariat@rogum.com.pl

  ROGUM KABLE Sp. z o. o. jest firmą produkującą od ponad 25 lat szeroki asortyment kabli i przewodów stosowanych w wielu gałęziach gospodarki. Na izolacje i powłoki stosuje się granulaty tworzyw termoplastycznych oraz tworzyw katalitycznie sieciowanych a także produkowane w firmie mieszanki gumowe. Większość produkcji wykonywana jest w wersji bezhalogenowej, niskodymnej i nierozprzestrzeniającej płomienia.

  Dzięki wieloletniej obecności na rynku, krótkim terminom realizacji zamówień oraz wysokiej jakości spółka zdobyła znaczącą pozycję na rynku kablowym. Wielkie doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie kadry potwierdzone jest posiadaniem certyfikowanego Systemu Zarządzania Biznesem wg norm ISO oraz IRIS.  Wyroby firmy odpowiadają polskim normom i posiadają stosowne certyfikaty i deklaracje zgodności.

  Liczącą się pozycję na rynku firma ROGUM KABLE zdobyła poprzez wieloletnie doświadczenie w branży i partnerskie traktowanie swoich klientów. Wiele wyrobów nietypowych, odpowiadających bardzo specyficznym wymaganiom klienta, powstało dzięki wzajemnej współpracy producenta z odbiorcą. Podkreślić należy, że duże znaczenie dla innowacyjności produkcji przedsiębiorstwa ma stała współpraca z ośrodkami naukowo-badawczymi takimi jak Politechnika Gdańska, Instytut Kolejnictwa, Instytut Technik Innowacyjnych EMAG, Instytut Techniki Budowlanej, BBJ-SEP i inne.

  Poza dystrybucją wyrobów gotowych ROGUM KABLE Sp. z o. o. realizuje również takie usługi jak przeciąganie drutów miedzianych, ich cynowanie, skręcanie linek miedzianych, pokrywanie gumą innych materiałów takich jak druty, linki stalowe, itp. Ponadto oferuje również inne wyroby z gumy.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ