MenuMenu
pl | en

  MABO Sp. z o.o.

  Spółdzielców 8A
  72-006 Mierzyn

  91/ 487 92 92
  91/ 487 93 52

  www.mabo.pl
  sekretariat@mabo.pl

  Firma MABO od 1967 roku działa w branży metalowej, zatrudnia 250 osób, posiada wykwalifikowaną kadrę inżynierską oraz odpowiedni potencjał techniczny w postaci nowoczesnego parku maszynowego ( obrabiarki CNC, giętarki CNC, lasery do cięcia metali ), który pozwala na uzyskanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów. Dodatkowo Mabo dysponuje własną cynkownią ogniową i galwaniczną, malarnią proszkową i mokrą.

  Zakres usług :

  ? OSPRZĘT TRAKCYJNY, W TYM :

  - SYSTEM PODWIESZENIA SIECI TRAKCYJNEJ NOWEJ GENERACJI,

  - UCHWYTY KRAŃCOWE,

  - UCHWYTY DO LIN UELASTYCZNIAJĽCEJ,

  - ZŁĽCZKI STOŻKOWE LINY NOŚNEJ,

  - ODCIĽGI RUROWE,

  - RAMIONA ODCIĽGOWE,

  - ISKIERNIKI

  - IZOLATORY

  ? SŁUPY OŚWIETLENIOWE I SYGNALIZACYJNE

  ? KONSTRUKCJE STALOWE

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ