MenuMenu
pl | en

  PKP CARGO S.A.

  Grójecka 17
  02-021 Warszawa

  32 722 14 14
  22 474 16 45

  www.pkpcargo.com
  infolinia@pkp-cargo.eu

  Dlaczego my

  Pięć cech wyróżnia nas spośród konkurencji i umożliwia oferowanie najwyższej jakości zintegrowanych usług zarówno na polskim, jak i na europejskim rynku TSL (transport, spedycja, logistyka):

  1. Kompleksowa obsługa

  Wyjątkowe kompetencje w spedycji, infrastruktura przeładunkowa i know-how w dziedzinie przewozów kolejowych - to wszystko pozwala nam tworzyć zintegrowane łańcuchy logistyczne.

  2. Park taborowy

  Jedną z głównych przewag konkurencyjnych Grupy PKP CARGO jest park taborowy. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 60 tysięcy wagonów i prawie 2500 lokomotyw

   

  3. Skala działania

  W 2018 roku przewieźliśmy jako Grupa prawie 122 miliony ton towarów. Codziennie uruchamiamy średnio 700 pociągów.

   

  4. Doświadczona kadra

  Obsługą naszych Klientów zajmuje się ponad 21 tysięcy pracowników Grupy PKP CARGO. Ich doświadczenie i kompetencje gwarantują realizację najbardziej skomplikowanych zleceń i najwyższą jakość świadczonych usług.

   

  5. Europejski zasięg

  Grupa PKP CARGO oferuje najnowsze rozwiązania logistyczne, wykorzystując strategiczne położenie Polski na skrzyżowaniu głównych szlaków transportowych Europy.

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ