MenuMenu
pl | en

  MEDCOM Sp. z o.o.

  Jutrzenki 78A
  02-230 Warszawa

  22 314 42 00
  22 314 42 99

  www.medcom.com.pl
  info@medcom.com.pl
  MEDCOM to nowy sposób myślenia o energii elektrycznej. To kreatywne i śmiałe idee precyzyjnie przekuwane w niezawodne rozwiązania. MEDCOM to jeden z najbardziej innowacyjnych producentów urządzeń energoelektronicznych na świecie. Od prawie 30 lat dostarczamy rozwiązania wspierające zaawansowane systemy transportu publicznego oraz układy zasilające w instalacjach przemysłowych i w energetyce. Istniejemy po to, by zmieniać sposób myślenia o energii elektrycznej, a nasze produkty wprawiają w ruch tysiące pojazdów komunikacji publicznej na całym świecie i gwarantują ponadprzeciętny komfort podróżowania.

  Rozwiązania dla rynku pojazdów
  Jedną z naszych specjalizacji jest projektowanie, produkcja i integracja autorskich systemów przeznaczonych do pojazdów szynowych (kolej, metro, tramwaje), trolejbusów, autobusów elektrycznych oraz innych pojazdów elektrycznych funkcjonujących we wszystkich systemach zasilania trakcyjnego na świecie. Oferujemy szereg specjalistycznych rozwiązań dedykowanych konkretnym typom pojazdów, w tym: kompleksowe układy napędowe, układy zasilania, sterowania i informacji pasażerskiej oraz urządzenia do ładowania.


  Produkty dla energetyki i przemysłu
  Systemy zasilania AC & DC MEDCOM współpracują z systemami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo kluczowych instalacji przemysłowych, energetycznych oraz telekomunikacyjnych. Nasza oferta dla energetyki i przemysłu obejmuje m.in.: zaawansowane zasilacze DC i falowniki dla systemów zasilania awaryjnego, układy odzyskiwania energii oparte na ultrakondensatorach, filtry aktywne i szybkie łączniki bezstykowe.

  MEDCOM na świecie

  Nasze produkty wspierają klientów na całym świecie. Pociągi metra w São Paulo, tramwaje w Warszawie, trolejbusy w Gdyni i setki innych pojazdów z napędami MEDCOM przewożą miliony pasażerów tygodniowo. Aby zapewnić bezpośredni kontakt z klientami na całym świece, MEDCOM działa również lokalnie. Posiadamy spółkę zależną w Brazylii - Medcom Serviços e sistemas de tração oraz przedstawicieli w takich krajach jak Niemcy, Korea, Turcja, Ukraina, Węgry, Chiny, Kazachstan i Iran.

  Jakość

  Jakość produktów MEDCOM potwierdzona została certyfikatami ISO 9001:2008 i międzynarodowym certyfikatem kolejowym IRIS.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ