MenuMenu
pl | en

  Fima Polska Sp. zo.o.

  Poleczki 12
  02-822 Warszawa

  22/ 643 13 20
  22/ 643 13 20

  www.fimapolska.pl
  biuro@fimapolska.pl

  FIMA od 20 lat zajmuje się działalnością w zakresie integracji systemów, projektując nowoczesne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, przyczynia się do rozwoju regionu bałtyckiego. W naszej pracy kierujemy się zasadą innowacyjności, to dzięki takiej postawie przyczyniamy się do poprawy stanu infrastruktury i środowiska naturalnego.

  Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług i rozwiązań inżynieryjnych dostosowanych do potrzeb różnorodnych klientów, w dziedzinach takich jak bezpieczeństwo, automatyka czy systemy telekomunikacyjne. Realizujemy złożone projekty w zakresie infrastruktury miejskiej oraz systemów transportowych i kolejowych. Oferujemy również rozwiązania skierowane do branży energetycznej jak i do pozostałych sektorów gospodarki.

  Od początku swojej działalności FIMA zrealizowała ponad 10 000 projektów, działając jako generalny wykonawca dla klientów zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego. Nasi klienci mają pewność, że wybór naszej firmy, jest gwarancją współpracy z doświadczonym i niezawodnym partnerem. Zapewniamy najwyższy standard usług przez cały cykl życia projektu, począwszy od pierwszego pomysłu, poprzez wdrożenie systemu, aż po jego utrzymanie i obsługę techniczną. Jesteśmy w stanie opracować koncepcję danego rozwiązania, wykonać lub nadzorować jego projekt i wdrożenie, a następnie zająć się utrzymywaniem systemu, zapewniając jego sprawne i niezawodne funkcjonowanie.

  FIMA wyróżnia się poprzez swoją zdolność oferowania elastycznego, zindywidualizowanego podejścia, dzięki wykorzystaniu rozwiązań najlepiej dostosowanych do potrzeb klientów. Łącząc rozwiązania różnorodnych producentów, zapewniamy płynne i bezkonfliktowe działanie wielu systemów. Współpraca z renomowanymi dostawcami pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość podzespołów oraz wdrożenie innowacyjnych technologii.

  Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem z główną siedzibą na Litwie i oddziałami w Polsce, na Łotwie i Białorusi.

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ