MenuMenu
pl | en

  Modus Przedsiębiorstwo Odzieżowe S.A.

  Świętej Trójcy 2
  85-224 Bydgoszcz

  52/ 339-37-19
  52/ 339 37 44

  www.modus.com.pl
  marketing@modus.com.pl

  Modus działa na rynku od roku 1945. Od samego początku ściśle związany był z produkcją mundurową dla Wojska, Policji, Straży Pożarnej, a także kolei i firm związanych z transportem publicznym. W 2005 r. firma stała się częścią grupy Hako, współtworząc jedną z największych grup kapitałowych w branży tekstylnej w Polsce.

  Od tamtej pory Modus ciągle rozwija swoją ofertę i rozszerza działalność na nowe rynki. Współcześnie firma szyje rocznie ponad 60 000 par spodni i 50 000 marynarek. Swoje wyroby dostarcza dla ponad 100 instytucji w Polsce i eksportuje je do 15 krajów. Wśród jej klientów oprócz służb mundurowych jest większość spółek kolejowych, a także linie lotnicze takie jak np. Wizzair.

  Dzięki 70 letniemu doświadczeniu w produkcji odzieży mundurowej i korporacyjnej firma jest w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych produktów i usług. Firma posiada certyfikaty ISO 9001:2008 i AQAP 2110:2009. W tym roku za swoją innowacyjną działalność firma otrzymała również prestiżowe wyróżnienia: Jakość Roku i Diament Forbesa.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ