MenuMenu
pl | en

  P.P.P.H. ELTRONIK Sp. z o.o.

  Lelewela 4B
  61-409 Poznań

  +48 61 830 42 01
  +48 61/ 830 65 02

  eltronik.pl
  biuro@eltronik.pl

  Przedsiębiorstwo Projektowo – Produkcyjne i Handlowe „Eltronik” Spółka z o.o. działa od 19 stycznia 1989 roku. Na początku swej działalności nasza firma związana była z ZDZ Poznań, KZA Poznań oraz POLMO Poznań, dla których wykonywaliśmy usługi
  i produkowaliśmy podzespoły elektroniczne różnego typu. Rozpoczęcie działalności dla potrzeb kolei związane było ze współpracą
  z Fabryką Pojazdów Szynowych HCP – Poznań, dla której podjęliśmy się wykonywania nowoczesnych wagonowych wzmacniaczy akustycznych typu WWA – 105 zgodnych z kartą UIC.

  Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany zespół pracowników stanowiący połączenie doświadczonych w branży specjalistów oraz młodych, zdolnych inżynierów, konstruktorów i pracowników technicznych, jak również współpraca z renomowanymi jednostkami badawczo -  rozwojowymi są podstawą sukcesu naszej firmy. Właśnie to pozwoliło nam na współpracę z kluczowymi partnerami krajowymi, jak i na ekspansję poza granice naszego kraju. Od lat z sukcesem znajdujemy odbiorców na różnych rynkach.

  Projektując wyroby mamy zawsze na uwadze indywidualne wymagania naszych klientów oraz specyficzne, specjalistyczne wymagania techniczne norm europejskich, kart UIC i wymagania TSI oraz przepisów prawa polskiego, co ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo wyrobów i ich wysoką jakość.

  Dzięki profesjonalizmowi oraz otwartości kadry na nowinki techniczne, wyroby ELTRONIKA cechuje nowoczesność, niezawodność i kompatybilność z najnowszymi trendami wśród rozwiązań technicznych.

  Mając pełną świadomość tego, że dalszy rozwój ELTRONIKA zależy od zadowolenia naszych klientów, systematycznie podnosimy kwalifikacje personelu oraz jakość produkowanych przez nas wyrobów. Pomaga nam  w tym od lipca 2003 roku efektywnie wdrożony, utrzymywany i doskonalony System Zarządzania Jakością zgodny z normą  EN ISO 9001:2008 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży potwierdzony już kolejny raz certyfikatem wydanym przez niezależną jednostkę certyfikującą – TUV Rheinland Polska Spółka z o.o.

  Poza działalnością produkcyjną ELTRONIK prowadzi ożywioną działalność w ramach samorządu gospodarczego. W lipcu 2003 r. nasza firma przyjęta została w poczet członków Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, w której to prowadzimy aktywną działalność.

  Wspólnie z wyżej wymienioną Izbą bierzemy udział w wielu imprezach wystawienniczych w kraju i za granicą, m. in. w Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO w Gdańsku oraz InnoTrans w Berlinie.

  Od wielu lat bierzemy również udział w konferencjach, sympozjach i szkoleniach z dziedziny transportu szynowego, organizowanych w kraju i  za granicą. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy EBEG Belechtungs – Systeme Elektra Bahn Elektronik GmbH & Co. KG na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej oraz Republiki Litewskiej.

  Od kwietnia 2011r. jesteśmy na terenie Polski przedstawicielem i dystrybutorem wyrobów firmy MESIT Pristroje spol.s.r.o. z Uherske Hradiste w Republice Czeskiej. Prowadzimy wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wyrobów tej firmy.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ