MenuMenu
pl | en

  Zakład Elektroniki Przemysłowej ENIKA Sp. z o.o.

  Morgowa 11
  91-223 Łódź

  +48 42 652 15 55
  +48 42/ 652 16 11

  www.enika.pl
  enika@enika.pl

  Zakład Elektroniki Przemysłowej ENIKA Sp. z o.o. powstał w roku 1992. Przedmiotem działania jest projektowanie, produkcja i serwis urządzeń elektronicznych i energoelektronicznych dla taboru kolejowego, tramwajowego, trolejbusowego oraz dla przemysłu. Firma zatrudnia 60 osób. Trzonem firmy jest kierowany przez doświadczonego projektanta dział konstrukcyjny złożony z młodych, najzdolniejszych absolwentów Politechniki Łódzkiej.

  Po okresie produkcji przeznaczonej na rynek polski, od kilku lat dynamicznie rozwija się eksport na rynki europejskie. Podstawowym celem strategii firmy jest oferowanie niezawodnych, tanich w eksploatacji i po niewygórowanych cenach nowoczesnych produktów. Inspiracji szukamy w monitoringu światowych rozwiązań technicznych i w bliskiej współpracy z ośrodkami naukowymi. Posiadany certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji oraz serwisowania dowodzi jak duże znaczenie przykładane jest do wysokiej jakości produktu i determinacji w zaspokajaniu oczekiwań klientów.
  Asortyment produkcji ENIKI to prawie sto różnych urządzeń takich jak: przetwornice napięcia, falowniki, systemy bezstopniowej regulacji obrotów silników napędzających urządzenia o różnych charakterystykach, zasilacze o szerokiej gamie napięć wejściowych i wyjściowych i mocach do 300kW, klimatyzatory wraz z zasilaczami przeznaczone do kabin prowadzących lokomotywy, elektryczne zespoły trakcyjne, tramwaje i trolejbusy oraz do pasażerskich wagonów kolejowych, nagrzewnice pojazdowe, wyposażenie podstacji trakcyjnych, stanowiska probiercze, kompletne napędy asynchroniczne do tramwajów i trolejbusów, systemy podtrzymania zasilania przy zaniku napięcia sieci i cały szereg innych urządzeń wykonywanych seryjnie lub do indywidualnych przeznaczeń. Produkty dla potrzeb transportu są kierowane zarówno do producentów taboru jak i na potrzeby remontów i modernizacji pojazdów.
  Wielokrotnie uzyskane nagrody i wyróżnienia dowodzą nowoczesności, wysokiej jakości i uznania klientów dla oferowanych wyrobów.

  Zapraszamy do współpracy!

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ