MenuMenu
pl | en

  PRODUS S.A.

  Bystrzycka 69c
  54-215 Wrocław

  71/ 354-88-12
  71/ 354 88 01

  www.produs.com.pl
  produs@produc.com.pl

  Firma PRODUS S.A  od wielu  lat dostarcza producentom pojazdów szynowych zaawansowane urządzenia do transmisji danych. Zajmujemy się nie tylko dostawą urządzeń , ale również właściwym doborem sprzętu i weryfikacją projektów w tym zakresie.

  W swojej ofercie posiadamy switche ethernet niemieckiej firmy HIRSCHMANN charakteryzujące się bardzo wysoką stabilnością mechaniczną, wyposażone w złącza M12 gwarantujące pewne, stabilne, odporne na drgania i warunki środowiskowe połączenie. Oferowane urządzenia spełniają normę kolejową EN50155 oraz normy związane z kompatybilnością elektromagnetyczną (odporność interferencyjna oraz emisyjna). Klasa protekcji przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi określona jest jako IP67. Zakres temperatur pracy wynosi od -40 ºC do +70 ºC. Powyższe parametry oraz niezawodność urządzeń Hirschmann sprawia, że są stosowane przez największych polskich producentów takich jak: PESA, NEWAG, SOLARIS. 

  Ponadto w swojej ofercie mamy również specjalizowane kable firmy Belden dedykowane do transportu.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ