MenuMenu
pl | en

  LedaTel Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa

  ul. Jarzębinowa 4
  05-077 Warszawa - Wesoła

  22/ 6217569
  22/ 6217569

  www.ledatel.pl
  biuro@ledatel.pl

  "

  Firma LedaTel specjalizuje się w sprzedaży podzespołów oraz elementów elektrotechnicznych i elektronicznych. Istniejemy na rynku od 2007 roku i współpracujemy z producentami krajowymi oraz zagranicznymi w celu stworzenia kompletnej, atrakcyjnej oferty dla naszych odbiorców, nieustannie poszerzając ją o nowych dostawców i nowe produkty. Dlaczego LedaTel:

  • wieloletnie doświadczenie i znajomość międzynarodowego rynku producentów elektroniki przemysłowej
  • unikalne, szerokie spektrum kontaktów pozwala realizować najbardziej ambitne i skomplikowane projekty
  • elastyczny model komplementacji rozwiązań, podzespołów od wielu polskich i międzynarodowych producentów to kolejna przewaga i wyróżnik na tle konkurencji
  • niskie ceny i szybki czas realizacji jest integralną częścią naszego modelu usług
  OFERTA

  Oferujemy specjalizowane urządzenia z zakresu automatyki przemysłowej dla transportu, pojazdów szynowych, automatyki budynkowej, zastosowań Digital Signage. 

   USŁUGI
  • Pomoc techniczna w konfiguracji zakupionych urządzeń
  • Analiza techniczna projektu w celu doboru odpowiedniego urządzenia, rozwiązania
  • Poszukiwanie nowych, unikalnych rozwiązań na targach międzynarodowych
  • Kompletacja dostaw, atrakcyjne zniżki i rabaty dla stałych klientów

  "

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ