MenuMenu
pl | en

  Zastal SA

  Sulechowska 4a
  65-119 Zielona Góra

  68/ 328 42 14
  68/ 328 42 13

  www.zastal.pl
  sekretariat@zastal.pl

  Zakład Konstrukcji Stalowych prowadzi działalność w strukturze Spółki Akcyjnej ZASTAL i jest kontynuatorem bogatych tradycji przemysłowych Przedsiębiorstwa Państwowego Zastal. Zakład posiada świadectwa kwalifikacyjne do wykonywania stalowych konstrukcji mostowych oraz niezbędne świadectwa kwalifikacyjne Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach oraz GSI SLV z Hannoweru.

  Naszym celem jest:

  Dostarczenie wyrobów ze stali na miarę, na miejsce oraz na czas zawsze zgodnie z potrzebami naszych Klientów.

  Na sukces naszej firmy pracuje doświadczona i stabilna załoga, której bogata wiedza i doświadczenie gwarantuje wysoką jakość wykonywanych prac. Szczególną uwagę zwracamy właśnie na jakość na każdym poziomie funkcjonowania przedsiębiorstwa, począwszy od jakości samego zarządzania, procesów organizacyjnych i technologicznych poprzez współpracę z dostawcami oraz obsługę klienta i serwis.


  Produkcja odbywa się na terenie Parku Przemysłowego ZASTAL zlokalizowanego w Zielonej Górze przy ulicy Sulechowskiej 4a, w hali o łącznej powierzchni ponad 6.000 m2 wyposażonej w suwnice o udźwigu od 3 do 12,5 tony. Ponadto dysponujemy specjalistycznymi maszynami, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować różnego typu zamówienia, nawet najbardziej nietypowe.

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ