MenuMenu
pl | en

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ECO-BAZA

  Lotników Alianckich 13
  68-100 Żagań

  tel. 514-786-119

  ecobaza.pl
  sekretariat@ecobaza.pl

  "

  O nas

  “ECO-BAZA” Przedsiębiorstwo Wielobranżowe z Żagania (z oddziałem w Dąbrowie Górniczej). Budujemy i modernizujemy infrastrukturę kolejową. Dbamy o utrzymanie nawierzchni na liniach kolejowych.

  Jesteśmy firmą nowoczesną i innowacyjną. Spełniamy wysokie wymagania stawiane przez klientów i inwestorów. Proponujemy konkretne rozwiązania, jednocześnie zachowując konkurencyjność cen i wysoką jakość usług.

  Ludzie

  Sukces firmy budują ludzie. ECO-BAZA to przede wszystkim pracownicy, ludzie otwarci na wiedzę, doświadczeni i świetnie wykwalifikowani.  Zapewniamy naszym pracownikom odpowiednie warunki rozwoju zawodowego.

  Oferta

  1. Konserwacje, naprawy bieżące i główne związane z infrastrukturą kolejową:

  • Budowa i modernizacja infrastruktury kolejowej
  • Utrzymanie nawierzchni na liniach kolejowych
  • Utrzymanie i naprawa bocznic kolejowych

  2. Usuwanie szkód górniczych w obiektach infrastruktury kolejowej

  3. Materiały staroużyteczne:

  • Szyny
  • Akcesoria stalowe
  • Podkłady
  • Tłuczeń

  Miejsce

  Dysponujemy bocznicą kolejową przystosowaną do montażu i demontażu przęseł torowych i rozjazdów. Na miejscu znajduje się plac składowy do zagospodarowania podkładów kolejowych i wysiewek z torowisk

  "

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ
  grupa MTM | najlepsze strony www