MenuMenu
pl | en

  PIRIOS S.A.

  Josepha Conrada 20
  31-357 Kraków

  + 48 12 211 9 200
  +48 12 211 9 210

  pirios.com
  info@pirios.com

  Pirios S.A. to producent oraz integrator rozwiązań teleinformatycznych, umożliwiających wsparcie procesów obsługi Klienta oraz zwiększenie efektywności organizacji.

  Od 2008 roku wspieramy przedsiębiorstwa i instytucje publiczne w zapewnieniu skuteczną obsługi ich Klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem automatyzacji obsługi procesów masowych, w tym wdrożeń botów.

  Z naszych rozwiązań korzystają największe firmy w kraju sektora energetycznego, finansowego, handlu, transportu i logistyki, a także jednostki administracji państwowej i służb mundurowych.

  • 73% mieszkańców Polski korzysta z naszych rozwiązań

  • Nasze systemy obsługują jedną z największych linii alarmowych w kraju: 991

  Dlaczego my

  Realizując projekty dla największych polskich firm i instytucji publicznych, zdobyliśmy unikalną wiedzę i doświadczenie. Umożliwiły nam one opracowanie wysokiej jakości autorskich rozwiązań, które z sukcesem wdrażamy u naszych Klientów.

  Jesteśmy zespołem kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych oraz zaangażowanych ekspertów w dziedzinie nowoczesnych systemów teleinformatycznych. Pracujemy wg uznanych standardów i metodologii (Prince2, SCRUM). 

  Pozwala nam to zagwarantować wysoką jakość dostarczanych produktów. Zapewnia także szybkie i pełne dostosowanie się do indywidualnych oczekiwań Klienta oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

  W tym celu wdrożyliśmy też system Contactis Service Desk wraz ze zdalnym automatycznym monitoringiem funkcjonowania aplikacji Klientów, zapewniając sprawną obsługę zgłoszeń oraz bieżące, proaktywne wsparcie - 24h na dobę.

  Nasza misja

  Wierzymy, że w dzisiejszych czasach odpowiednio wykorzystana i przetworzona informacja zwiększa efektywność jednostki, społeczeństwa, przedsiębiorstwa. Dlatego naszą misją jest tworzenie dla firm i instytucji rozwiązań, które gwarantują szybki i wygodny dostęp do informacji, niezależnie od wybranego przez Klienta kanału komunikacji.  

  Kluczowe wartości

  Klient

   W centrum naszej uwagi

  Profesjonalizm

  Pracę wykonujemy z pasją i odpowiedzialnością, tworząc wartościowe dla Klienta rozwiązania

  Zaufanie

  Wspieramy i doradzamy Klientom, wywiązując się ze złożonych zobowiązań.

  Odwaga

  Stawiamy czoła wyzwaniom, wdrażamy innowacyjne rozwiązania;

  Szacunek

  Tworzymy sprzyjającą atmosferę do współpracy, opartą na wzajemnym poszanowaniu. 

  Główne atuty

  Strategia oparta na satysfakcji Klienta

  Wiarygodność

  Stabilna pozycja Spółki na rynku, wynikająca z wieloletniej współpracy z największymi firmami i instytucjami w Polsce, działającymi w strategicznych sektorach gospodarki. 

  Elastyczność

  Cechuje nas inwencja w działaniu, szybkość reakcji oraz wprowadzania zmian przy zachowaniu wysokiej jakości wdrażanych rozwiązań. W skład naszej załogi wchodzi ponad 30 informatyków, tworzących 4 zespoły scrum’owe, koncentrujące się na tworzeniu i dostosowaniu oprogramowania, z wykorzystaniem zwinnych metodyk zarządzania projektami, których efektem są szybsze korzyści dla Klientów i ich zadowolenie z postępu prac. Zapewniamy wysoką wydajność oferowanego przez nas oprogramowania oraz redundancję dla krytycznych elementów systemów, dzięki czemu nasi Klienci mogą być spokojni o utrzymanie ciągłości działania.

  Innowacyjność

  Podążamy za trendami technologicznymi na świecie, czego dowodem są oferowane przez nas rozwiązania, wykorzystujące najnowsze technologie m.in. rozpoznawania oraz syntezy mowy, przetwarzania języka naturalnego, a także biometrię głosową. 

  Kastomizacja

  Dostosowujemy rozwiązania ściśle do potrzeb Klienta, dokonując modyfikacji na poziomie ich kodów źródłowych. Stosując w naszych produktach nowoczesne technologie teleinformatyczne, z wykorzystaniem otwartej i modułowej architektury, gwarantujemy Klientom  możliwość rozwoju systemów, w zależności od potrzeb rynkowych.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ