MenuMenu
pl | en

  Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. Oddział w Katowicach

  Kolista 25
  40-486 Katowice

  +48 61 64 65 000
  +48 32 735 03 03

  hoppecke.pl
  info@hoppecke.pl

  Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu. W 1996 siedzibę firmy przeniesiono do Poznania a nazwę zmieniono na Hoppecke Baterie Polska. W początkowym okresie swego istnienia firma zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu.

  W Poznaniu firma wynajęła większą przestrzeń biurową, magazynową oraz serwisową. Każdego roku wzrastała liczba zatrudnionych pracowników. Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych i stacjonarnych. W 2004 roku zatrudnionych było już 24 pracowników, a obecnie  liczba zatrudnionych przekracza 50.
  W międzyczasie rozwinął się znacznie Dział Serwisu, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.  Na chwilę obecną w serwisie zatrudnionych jest ponad 30% pracowników firmy. Dysponując wyszkolonym Serwisem i doświadczonym Działem Realizacji jesteśmy w stanie sprostać wielu wyzwaniom. Począwszy od drobnych napraw i konserwacji baterii a skończywszy na kompleksowych modernizacjach układów prądu stałego. Mamy już wiele przykładów wykonanych prac remontów budowlanych pomieszczeń, wymianie prostowników, rozdzielnic, baterii, przygotowanie projektów wykonawczych oraz dokumentacji powykonawczej (PKN Orlen S.A., PCC Rokita S.A., Koncern Energetyczny EnergiaPro S.A.). Prowadzimy serwis baterii dla operatorów sieci komórkowych. Hoppecke do chwili obecnej specjalizuje się w kompleksowej obsłudze instalacji rezerwowego zasilania: począwszy od projektu, przez realizację aż po obsługę pogwarancyjną.

  W czerwcu 2009 w obecności naszych klientów i partnerów z całej Polski została otwarta nowa siedziba Hoppecke w Polsce. Hoppecke przeszło kolejny znaczący etap rozwoju. Centrala w Polsce  przeniosła siedzibę do nowowybudowanego centrum logistyczno-magazynowego pod Poznaniem. Znacząco zwiększyła się przestrzeń magazynowa i serwisowa. Ułatwiło to wprowadzenie dodatkowych usług związanych z serwisowaniem i utrzymaniem baterii. Oferujemy jako jedna z niewielu firm szeroki zakres rozwiązań „z jednej ręki”. Naszym atutem jest własna produkcja wielu typoszeregów baterii oraz akcesoriów. Dzięki temu nasi klienci otrzymują zawsze optymalne i wysokiej jakości rozwiązanie, trafiające w ich potrzeby.

  W Polsce Hoppecke posiada biuro centralne w Żernikach k/Poznania oraz 2 oddziały handlowe w Warszawie i Katowicach. Dodatkowo punkty serwisowe istnieją lokalnie w Warszawie, Katowicach,  Łodzi i Wrocławiu. Aktualne dane kontaktowe do oddziałów dostępne są na naszej stronie.  Wspieramy naszych klientów technicznie i oferujemy obsługę serwisową. Skupiamy się zawsze na zapewnieniu satysfakcji klienta końcowego. Przekazujemy naszą wiedzę z zakresu technologii bateryjnych na szkoleniach otwartych i zamkniętych. Bierzemy czynny udział w najważniejszych dla energetyki konferencjach i targach. Dwukrotnie otrzymaliśmy nagrodę „Gazela Biznesu” dla najlepiej rozwijających się firm na terenie Wielkopolski. Otrzymywaliśmy też wiele innych nagród jak na przykład srebrny medal za produkt na Targach Energetab w 2009 roku.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ