MenuMenu
pl | en

  C&C PARTNERS Sp. z o.o.

  17 Stycznia 119,121
  64-100 Leszno

  48,0000123679954
  48,0000123679954

  www.ccpartners.pl
  info@ccpartners.pl

  C&C Partners - członek międzynarodowego holdingu TKH, od ponad 20 lat oferuje na polskim rynku zaawansowane rozwiązania z zakresu telekomunikacji, teleinformatyki, systemów zabezpieczeń i wizji maszynowej.

  Wszystkie proponowane rozwiązania oparte są na produktach własnych, pochodzących z Grupy TKH. W związku z tym firma wyspecjalizowała się w dostawach oraz wspieraniu realizacji indywidualnych rozwiązań, spełniających oczekiwania swoich klientów.

  Firma od lat dostarcza swoje rozwiązania do sektora kolejowego.  Do tej pory systemy C&C Partners znalazły zastosowanie  m.in.  w zajezdniach: Franowo, Pendolino, Zintegrowanym Centrum Komunikacyjnym w Poznaniu, Mobilnych Centrach Monitoringu dla SOK, ponad 100 dworcach PKP.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ