MenuMenu
pl | en

  InterCraft Sp. z o.o.

  Katowicka 23
  43-211 Piasek

  32 447 10 40

  www.intercraft.pl
  biuro@intercraft.pl
  "

  O InterCraft

  InterCraft to spółka zajmująca się kompleksową sprzedażą specjalistycznych towarów i usług na rynki przemysłu ciężkiego – głównie dla firm z sektora hutniczego, energetycznego, chemicznego, wydobywczego i kolejowego. InterCraft tworzą osoby, które od wielu lat realizowały sprzedaż na wielu różnych rynkach, mając kluczowy wpływ na wyniki reprezentowanych przez siebie spółek.

  Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy profesjonalną spółkę, która w pełni wpasowuje się w potrzeby kreowanego przez Państwa rynku. Doskonale rozumiemy, jak ważna jest świadomość istnienia dostawcy dysponującego niezbędnym doświadczeniem, potrzebnymi surowcami, zaawansowanymi technologiami, który będzie zawsze i wszędzie – Just-In-Time oraz Just-In-Sequence. Takie podejście buduje pewność i zaufanie, które są niezbędne do odnoszenia przez Państwa jeszcze większych sukcesów. A my, jako InterCraft, jesteśmy i zawsze będziemy postrzegani przede wszystkim przez pryzmat Państwa sukcesu.

  Zakres realizowanych przez nas usług to przede wszystkim:

  • instalacje odpylające
  • infrastruktura kolejowa
  • systemy jonizacji powietrza
  • części do lokomotyw i wagonów
  • wyroby hutnicze
  • wyroby budowlane
  • usługi montażowe
  • doradztwo techniczne
  • usługi logistyczne

  Serdecznie zachęcamy do wysłania zapytania ofertowego. Pełna kompleksowość realizowanych przez nas usług może przyczynić się do rosnącej efektywności procesów zakupowych w Państwa firmie.

  "

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ