MenuMenu
pl | en

  SSK Rail spółka z o.o.

  Braniborska 44-52
  53-680 Wrocław

  www.sskrail.pl
  kontakt@sskrail.pl

  Monitoring dla Kolei

  Najwyższej jakości rejestracja wideo z możliwością rejestracji audio w kabinie zgodnie z wymogami UTK. Oprogramowanie VOD Rail pozwalające na zdalne zarządzanie systemem oraz pobieranie on-line rejestrowanego materiału

  Systemy sprzedaży Biletów

  Nowoczesny i elastyczny system przeznaczony do zarządzania sprzedażą biletów kolejowych wraz z dynamiczną ceną i rezerwacją miejsc.

   

  Efektywność opracyjna

  Linia innowacyjnego oprogramowania przeznaczonego do wykorzystania w celu podniesienia efektywności operacyjnej przewoźnika, komunikacji z klientami przewoźnika.

   
  PSS Rail - System Sprzedaży Biletów
  elastyczny, intuicyjny, otwarty, nowoczesny, bezpieczny, dostępny
   

  Nasz zespół stanowią pasjonaci kolei z umiejętnościami informatycznymi.

  Pragniemy wykorzystywać naszą wiedzę techniczną i pasje kolejowe dla niesienia wszystkim zadowolenia. Chcemy tworzyć i dostarczać innowacyjne systemy informatyczne wpierające pracę przewoźników które jednocześnie będą niosły wartość dla pasażerów w postaci podniesienia bezpieczeństwa, dostępności do informacji, łatwości zakupu usługi przewozowej.  Wierzymy że dzisiejszy świat stawia przez przedsiębiorstwami wysokie wymagania w zakresie innowacyjności i technologii informatycznych. Naszą misją jest nieść innowacyjność dla przewoźników kolejowych dostarczającą satysfakcji ich klientom i wzrostu efektywności biznesu przewoźników.

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ