MenuMenu
pl | en

  BKT ELEKTRONIK Sp. z o.o.

  Łochowska 69
  86-005 Białe Blota

  +48 52 36 36 796

  www.bkte.pl
  Naszą misją jest
   
  Kontynuowanie dynamicznego rozwoju firmy przez oferowanie naszym  Partnerom Biznesowym wysokiej jakości rozwiązań, technologii i produktów w sposób krótszy, sprawniejszy i bardziej ekonomiczny niż konkurencja.
  Oto zasady, którym staramy się być wierni każdego dnia:
   
  Nasze produkty i usługi
   
  Jesteśmy pasjonatami jakości i dobrych rozwiązań.  Chcemy, by wszystko co opuszcza mury naszej firmy było nowatorskie, dopracowane, i wykonane całkowicie zgodnie z projektem. To jednak nie wszystko. Chcemy również, by to co robimy, cechowała pasja.
   
  Nasi Partnerzy
   
  Naszych odbiorców,  jak i dostawców nazywamy partnerami przede wszystkim dlatego, że są dla nas najbliższymi współpracownikami na drodze do sukcesu i dobrego wizerunku firmy. Im zawdzięczmy wiele i chcemy jakością świadczonych usług i konkurencyjnością oferty odwdzięczyć się za zaufanie, jakim nas obdarzyli.
   
  Nasi Pracownicy
   
  Nasi pracownicy to my, a my to nie tylko firma, ale przede wszystkim ludzie. My także pracujemy dla naszych własnych sukcesów.
   
  Nasze otoczenie
   
  Każda z naszych lokalizacji to część ulicy, miasta, regionu. Rozumiemy nasz wpływ na społeczność oraz środowisko, dlatego staramy się budować dobre relacje z  otoczeniem oraz dbać o jego wartości i unikatowość.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ