MenuMenu
pl | en

  Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o.

  Ludwikowo 1
  85-502 Bydgoszcz

  +48 52 518 36 70
  +48 52 518 56 10

  kzl.com.pl
  biuro@kzl.com.pl

  Jesteśmy polskim producentem i dostawcą dedykowanych systemów do obsługi komunikacji kolejowej i pozakolejowej oraz systemów poboru opłat. Wyposażenie dworców kolejowych, stacji i przystanków w systemy informacji pasażerskiej realizujemy w sposób kompleksowy. Należymy do Grupy PKP.

  Oferujemy:

  ·         Systemy Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (zgodne z najnowszymi wytycznymi Ipi-6)

  ·         Systemy Łączności Kolejowej

  ·         Systemy Monitoringu Obiektów Kolejowych (zgodne z Ipi-4 oraz Ie-111; Ie-118, dla przejazdów kat. A, kat. B i F)

  ·         Systemy Poboru Opłat (biletomaty, parkomaty)

  ·         Stacje Ładowania Pojazdów Elektrycznych

  Od 1852 r. tworzymy i dostarczamy systemowe rozwiązania dla kolei. Początkowo były to urządzenia sygnalizacyjne, jednak wraz z rozwojem techniki i technologii zwiększaliśmy naszą ofertę produktową, aby jak najlepiej spełniać wymagania i oczekiwania klientów i użytkowników. Dzisiaj zdecydowana większość polskich dworców kolejowych wyposażona jest w System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej naszej produkcji.

  Na kolej dostarczamy również Systemy Monitoringu Obiektów Kolejowych oraz Systemy Łączności Kolejowej zapewniające bezpieczną łączność między posterunkami. Obecnie parkomaty, biletomaty mobilne i stacje ładowania EV naszej produkcji funkcjonują w kilkudziesięciu lokalizacjach w Polsce, w miastach, firmach czy w komunikacji publicznej.

  Wybierając naszą ofertę stawiacie Państwo na sprawdzone i pewne rozwiązania oraz wsparcie w trakcie użytkowania systemów. Jesteśmy producentem urządzeń i systemów z ponad 165 letnią tradycją. W naszej firmie powstają autorskie rozwiązania mechaniczne, elektroniczne i programistyczne. Tym samym zapewniamy Państwu szybki dostęp do serwisu i aktualizacje użytkowanych rozwiązań.

  Dzięki przynależności do silnej i stabilnej Grupy PKP stosujemy praktyki zapewniające wzorową realizację i prowadzenie projektów, a także wsparcie w zakresie zaawansowanych systemów transportowych.

  Doskonała kadra konstruktorów i programistów zapewni Państwu rozwiązania systemowe szyte na miarę. W tym zakresie proponujemy ścisłą współpracę przy tworzeniu innowacyjnych produktów będących odpowiedzią na współczesne potrzeby

  szeroko pojętego rynku komunikacji publicznej. Nasze produkty objęte są całodobowym wsparciem serwisowym gwarantującym ciągłość funkcjonowania najbardziej wymagających systemów bezpieczeństwa i dystrybucji informacji.

  Za nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne i wdrożenie ich do produkcji otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień. Wśród ostatnio otrzymanych nagród znalazły się takie jak: tytuł Firmy Roku 2019, Złoty Medal Akademii Polskiego SukcesuEkoInspiracja 2017, Gazela Biznesu 2017, Diament Forbes'a, srebro EcoVadis 2016, nagroda Teraz Polska w jubileuszowej XXV edycji tego prestiżowego konkursu, Promotor Polskiej Gospodarki, Pracodawca Roku Pomorza i Kujaw.

  Należymy do: Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych, Railway Business Forum, Pracodawców Pomorza i Kujaw.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ