MenuMenu
pl | en

  LANKWITZER POLSKA sp. z o.o.

  Kępska 2
  45-129 OPOLE

  77 454 76 05
  77 442 88 80

  www.lankwitzer.com.pl

  Firma LANKWITZER jest wiodącym podmiotem na rynku międzynarodowym w zakresie produkcji wszelkiego rodzaju powłok używanych w przemyśle. Innowacyjność oraz wysoko wykwalifikowany personel w naszych laboratoriach to gwarancja dalszego rozwoju i wprowadzania nowych rozwiązań technologicznych.

  Wysoka jakość usług oraz produktów spowodowała, że już wielokrotnie przez naszych klientów zostaliśmy wyróżnieni jako dostawca produktów najwyższej jakości. Profesjonalizm, począwszy od fazy projektowania, poprzez badania laboratoryjne aż do procesu produkcji oraz fascynacja możliwościami zastosowań nowoczesnych powłok przemysłowych to dla nas warunki funkcjonowania na rynku jako wiodącego producenta.

  Od 1952 roku, w którym firma Lankwitzer powstała, dzięki determinacji w dążeniu do celu przekształciła się ona w odnoszące sukcesy międzynarodowe przedsiębiorstwo. Motywacja naszych pracowników na całym świecie to klucz do sukcesu naszej firmy.

  Firma Lankwitzer jest przedsiębiorstwem rodzinnym, które tak jak do tej pory, również w przyszłości pozostać chce podmiotem niezależnym, którego działalność nastawiona jest na sukces długofalowy. 

  Firma Lankwitzer to podmiot, dla którego wprowadzanie nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań jest sprawą zasadniczą.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ