MenuMenu
pl | en

  ACTE Sp. z o.o.

  Krańcowa 49
  02-493 Warszawa

  22 33 60 200
  22 33 60 201

  www.acte.pl
  handlowy@acte.pl

  Portfolio ACTE zostało podzielone na trzy segmenty rynku, w których jesteśmy specjalistami.  Oferujemy Państwu pełne wsparcie w projektach uwzględniających następujące technologie i rozwiązania:

  ACTE Communication: GSM-R, LTE, HSPA i LPWA (LTE-M, NB-IoT) ,RFID, Bluetooth, Wi-Fi, pasma radiowe, superkondensatory, anteny;

  ACTE Building: czytniki i systemy kontroli dostępu, systemy przyzywowe dla szpitali, domów opieki, zakładów penitencjarnych oparte o DECT i Wi-Fi;

  ACTE Electric: opatentowane systemy zaciskania końcówek i złączek kablowych firmy Elpress, profesjonalne narzędzia do cięcia i zaprasowywania złączek i końcówek kablowych. Wysokiej jakości produkty mają szerokie zastosowanie w produkcji i modernizacji taboru kolejowego i tramwajowego.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ