MenuMenu
pl | en

  MÄDER POLAND

  RUBIEŻ 46
  61-612 POZNAŃ

  +48 604 50 99 12
  61 8220 440

  www.mader-group.com
  info.poland@mader-group.com

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w obsłudze producentów branży kolejowej. Dostarczamy wszelkiego rodzaju systemy malarskie dla przemysłu kolejowego, a także materiały i technologie do produkcji laminatów uniepalnianych stosowanych zarówno w przemyśle kolejowym jak i innych branżach.

           Wspólnie z naszymi partnerami, klientom udostępniamy wsparcie nowoczesnymi technologiami przetwórczymi i konstrukcyjnymi.

  Jako przedstawiciel handlowy firmy Mäder-Group, czołowego europejskiego producenta systemów coatingowych dla taboru kolejowego, oferujemy produkty posiadające dopuszczenia kolei krajów europejskich, jak np. SBB (Szwajcaria), DB AG (Niemcy), PKP (Polska), SNCF(Francja), które spełniają normy palnościowe dla taboru kolejowego tych krajów, a także CEN 45545 i GOST.

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oferując kompleksowe uniepalnione systemy do produkcji laminatów poliestrowych, które zawierają zarówno żywice i żelkoty jak i wysokiej jakości farby nawierzchniowe dopasowane specjalnie z uwzględnieniem indywidualnych wymogów klienta, zarówno co do metody przetwarzania jak i kraju przeznaczenia,

  Oferujemy:

  Rozcieńczalnikowe i wodorozcieńczalne farby dla kolejowego taboru osobowego i towarowego.

  Nawierzchniowe i gruntowe farby do tworzyw sztucznych:

  Materiały kompozytowe:

  - certyfikowane uniepalnione żywice poliestrowe i akrylowe - do każdej metody przetwórczej w tym żywice do produkcji czół pojazdów metodą RTM Light.

  - żelkoty standardowe oraz intumescencyjne.

  Oferowane przez Nas produkty używają czołowi producenci pojazdów szynowych w Polsce i na świecie.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ