MenuMenu
pl | en

  RST Sp. z o.o.

  ul. Elewatorska 17/1
  15-620 Białystok

  +48 85 307 00 85
  +48 792 350 100

  www.rst.pl
  rst@rst.pl

  Firma RST nieustannie od 1995 roku świadczy usługi w zakresie kompleksowej ochrony odgromowej i przepięciowej obiektów budowlanych, systemów zasilania, sterowania i transmisji danych. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowana grupa ekspertów pozwala firmie RST na wykonywanie ekspertyz i projektów najbardziej wymagających obiektów. Obszar aktywności firmy RST obejmuje infrastrukturę w następujących branżach: budownictwo przemysłowe i mieszkaniowe, obiekty energetyczne, obiekty telekomunikacyjne, obiekty specjalnego przeznaczenia oraz kolejnictwo. W oparciu o najnowocześniejsze środki ochrony przed oddziaływaniem impulsowego pola piorunowego oraz przepięć eksperci RST są w stanie stworzyć system zabezpieczający nawet przed bezpośrednim wyładowaniem piorunowym.

  Od 2013 firma RST rozpoczęła produkcję własnych ograniczników przepięć do obwodów informatycznych Ethernet, PoE, CCTV IP oraz SSWiN.  Wszystkie elementy RST są przebadane w Laboratorium RST oraz są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi. RST jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce niemieckiej firmy LEUTRON. Nasza oferta obejmuje także produkty takich firm jak Galmar, Times Microwave Systems i Thor Guard.

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ