MenuMenu
pl | en

  MILEO Investments Sp. z o.o.

  Honorowych Dawców Krwi 10
  40-675 Katowice

  32 240 81 34

  www.mileo.katowice.pl
  biuro@mileo.katowice.pl

  MILEO Investments Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca od 2011 roku
  w branży:  pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ubezpieczeń i finansów.

  MILEO Nieruchomości proponuje profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Śląska: oferują obsługę wszystkich typów transakcji – sprzedaż, kupno, wynajem. Prowadzą klientów  przez cały proces sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości – od pierwszego kontaktu  z pracownikiem do finalizacji transakcji, czyli podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu.

  MILEO Ubezpieczenia koncentruje swoją działalność na branży ubezpieczeń komunikacyjnych
  i majątkowych.  Posiadają szeroki wachlarz ofert ubezpieczeniowych, ponieważ współpracują
  z wiodącymi Polskimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

  Atutem jest profesjonalna i rzetelna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Usługi są kompleksowe i na najwyższym poziomie.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ